Współpraca

Współpraca

projekty maszyn projektowanie maszyn i urządzeń

Przykładam dużą wagę nie tylko do wysokiej jakości moich projektów, ale również do przepływu informacji pomiędzy Tobą a mną. Preferuję kontakt e-mailowy, który jest względnie trwały i jednocześnie szybki.

Jak to działa?

  1. Prześlij na adres e-mailowy zapytanie ofertowe. Wypisz jak najwięcej danych o parametrach urządzenia, maszyny lub części, których potrzebujesz i o środowisku, w którym mają one działać. Określ swoje potrzeby i oczekiwania, przedstaw swoją wizję – im więcej informacji, tym szybciej i dokładniej będę w stanie przygotować ofertę.
  2. Po otrzymaniu zapytania i koniecznych informacji przystępuję do przygotowania, a następnie zaprezentowania oferty wraz z grafiką 3D lub 2D. Przekazuję Ci także kosztorys projektu.
  3. Jeśli zgadzasz się na warunki, podpisujemy umowę, a Ty wpłacasz zaliczkę – jej wysokość ustalamy wspólnie.
  4. Następnie wykonuję projekt 3D w jednym z obsługiwanych przeze mnie programów (AutoCAD, Inventor, SolidWorks), sprawdzam wytrzymałość przyszłej maszyny, optymalizuję jej mechanizm.
  5. Gdy zaakceptujesz projekt, opracowuję niezbędną dokumentację wykonawczą, a następnie przesyłam Ci ją wraz z projektem drogą elektroniczną. Na życzenie wysyłam również projekt i całą dokumentację na nośniku optycznym lub pamięci USB.
  6. Opłacasz fakturę, a potem już tylko obserwujesz, jak Twoja firma rośnie.

Jestem odpowiedzialny za swoją dokumentację w zakresie jej poprawności – gdy to konieczne, wykonuję obliczenia MES.

W przypadku autorskich rozwiązań biorę za nie pełną odpowiedzialność (o ile nie zostaną mi narzucone odgórnie pewne rozwiązania).

Istnieje możliwość wykupienia praw autorskich do projektu.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj do oferty lub skontaktuj się ze mną!

UMTech – projektowanie maszyn i urządzeń dla Katowic i innych miast.